DARMOWA DOSTAWA | 14 DNI NA ZWROT | GWARANCJA

Kup do 14:00 – wysłka tego samego dnia !

722 171 016

Zleć naprawę już dziś !

1. Wypełnij formularz

Poniżej znajdziesz formularz, w którym należy podać dane niezbędne do wyceny naprawy. Nasz zespół otrzyma powiadomienie i skontaktuje się z Tobą. Jeśli potrzebujesz fakturę, napisz nam o tym w uwagach.

2.Akceptacja wyceny

Poczekaj na mailową wycenę swojej naprawy. Po zaakceptowaniu przez Ciebie wyceny, przygotuj urządzenie do wysyłki. Zabezpiecz je folią bąbelkową lub innymi wypełniaczami, aby zminimalizować ryzyko dalszych uszkodzeń w trakcie wysyłki.

3. Wyślij paczkę lub dostarcz osobiście

Zamów kuriera i przekaż mu paczkę ze swoim urządzeniem, lub dostarcz urządzenie bezpośrednio do naszego serwisu.

Naprawa telefonów Rzeszów. Wysyłkowa naprawa telefonów, serwis gsm.

Magnares serwis to profesjonalna firma, która zajmuje się naprawą telefonów w Rzeszowie jak i wysyłkowo w całej polsce. Naszą główną specjalnością jest serwis i naprawa telefonów komórkowych w Rzeszowie, ale naprawiamy również tablety, laptopy oraz komputery. Posiadamy bogate doświadczenie zdobyte w trakcie wieloletniej praktyki oraz zaufanych klientów ze względu na szybkość i wysoką jakość obsługi. Najlepsza naprawa i serwis pogwarancyjna w Rzeszowie! Jeśli telefon który nie podlega już ochronie gwarancyjnej, a potrzebuje naprawy ze względu na uszkodzenia lub problemy z oprogramowaniem, jesteśmy gotowi do pomocy. Naprawa telefonów w Rzeszowie. .