DARMOWA DOSTAWA | 14 DNI NA ZWROT | GWARANCJA

Kup do 14:00 – wysłka tego samego dnia !

722 171 016

O nas

MAGNARES to firma, dla której najważniejszy jest klient. 

Magnares istnieje od 2019 roku, do czerwca 2020 realizowaliśmy z sukcesem sprzedaż na wiodącym Polskim portalu aukcyjnym  i zyskaliśmy zaufanie naszych klientów (opinie kliknij tutaj).Od lipca 2020 zdecydowaliśmy o uruchomieniu własnego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, aby oferować naszym klientom telefony w jeszcze lepszej cenie !

Kupując telefon w Magnares masz pewność, że kupujesz sprzęt z udokumentowanym pochodzeniem, w pełni sprawny oraz pozbawiony blokad.

Wszystkie nasze telefony poddawane są wieloetapowym testom i tylko w pełni sprawne urządzenia przekazywane są do działu sprzedaży i umieszczane w naszym sklepie.

Jesteśmy tak pewni swoich urządzeń, że udzielamy na nie 12 miesięcy gwarancji z możliwością przedłużenia do nawet 36 miesięcy. Żaden inny sklep nie oferuje tak długiej gwarancji !

Oferujemy trzy klasy urządzeń:

  • NOWY –  Telefon fabrycznie nowy
  • OUTLET –  Telefony pochodzące z wystaw, zwrotów sklepowych lub prezentacji w korporacjach. Telefony są w idealnym stanie technicznym i wizualnym, nie odbiegają w żadnym aspekcie od telefonu nowego.  Wszystkie telefony pochodzą z rynku Polskiego ! Jeśli szukasz  nowego telefonu w dużo niższej cenie, telefony tej klasy spełnią Twoje oczekiwania !
  • UŻYWANY –  Telefony pochodzą od klientów detalicznych lub firm od których odkupujemy sprzęty poleasingowe. Oferowane przez nas telefony w tej klasie są precyzyjnie sprawdzane przez naszych techników i eliminowane są ewentualne niedoskonałości.Telefony noszą ślady użytkowania takie jak ryski czy otarcia natomiast nie wpływa to na użytkowanie telefonu, nie posiadają żadnych głębokich rys.Jeśli szukasz telefonu używanego z udokumentowanym pochodzeniem i gwarancją której nie oferują portale aukcyjne telefony tej klasy są dla Ciebie !

Co dla ciebie mamy ?

Jesteśmy dla was dostępni , masz pytania? Skorzystaj z chatu lub zadzwoń 722 171 016

Jesteśmy tak pewni jakości sprzedawanych urządzeń, że na wszystkie udzielamy 12 miesięcznej gwarancji!

U nas dostawa jest darmowa, zawsze.
Z naszej oferty skorzystało już setki klientów i chodź szukaliśmy to nie znaleźliśmy takiego który byłby niezadowolony.

Zaufanie naszych klientów jest dla nas najwyższa wartością, czego wyrazem jest przyznanie nam certyfikatu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2020 .