DARMOWA DOSTAWA | 14 DNI NA ZWROT | GWARANCJA

Kup do 14:00 – wysłka tego samego dnia !

722 171 016

lip
30
2020


Kupowanie nowych urządzeń elektronicznych jest na pewno bardzo przyjemne ale czy jest odpowiednim wyborem dla naszego domowego budżetu? Nowego smartfona możemy wyciągnąć z pudełka, przejrzeć zawartość, zajrzeć do instrukcji obsługi, zerwać folie ochronne z ekranu i obudowy, poczuć zapach nowości. Jednak wiele czynników wskazuje na to, że klienci coraz częściej zwracają się w kierunku smartfonów powystawowych, szczególnie telefonów Apple iPhone, Koszt nowego iPhone’a może niejednego zwalić z nóg. W tym artykule przedstawimy Wam kilka argumentów, dlaczego powystawowy iPhone wcale nie jest gorszy od nowego, a nawet ośmielimy się powiedzieć, że jest lepszy !

Czy zobaczysz różnicę?


Telefony powystawowe cieszą się popularnością z dwóch względów. Po pierwsze cena, która jest znacznie niższa niż kwota jaką musielibyśmy zapłacić za nowe urządzenie.Po drugie stan techniczny i wizualny telefonu, który wygląda i działa jak dopiero co wyciągnięty z pudełka.

Co to oznacza w praktyce?

Otrzymujesz telefon który wygląda jak nowy, działa jak nowy, często za nawet połowę ceny.

Dlaczego cena jest niska?

Urządzenie powystawowe jest wyciągnięte z pudełka uruchomione i aktywowane co powoduje znaczny spadek wartości rynkowej

Czy na telefony powystawowe posiadają gwarancję?

Każdy sprzedawca ustala to indywidualnie, jeśli ma pewność swoich urządzeń i ich pochodzenia gwarancja powinna być rzeczą oczywistą.W naszym sklepie udzielamy 12 lub 24 miesięcy gwarancji na każde urządzenie.Współpracujemy tylko z autoryzowanymi serwisami danej marki.

kupno używanego telefonu

W ofercie sklepu internetowego Magnares dostępne są powystawowe smartfony Apple iPhone objęte 12 lub 24 miesięczną gwarancją dystrybutora. Wszystkie smartfony zostały przygotowane do sprzedaży, dobrane zostały odpowiednie akcesoria oraz każde urządzenie zostało przetestowane sztuka po sztuce, aby mieś pewność telefonu który trafia do naszego klienta.

Kategoria: BLOG • Autor: Cezary • 30 lipca 2020 Tagi: powystawowytelefon