fbpx

Co to znaczy telefon poleasingowy?

używane powystawowe apple huawei xiaomi samsung

Sprzęt poleasingowy charakteryzuje się wysokimi parametrami technicznymi, niewielkim stopniem zużycia, a także wysoką wytrzymałością. Często więc jest kompromisem pomiędzy wysoką ceną, na jaką możemy sobie pozwolić, a oczekiwaną jakością. 

Sprzęty poleasingowe to urządzenie odkupione z dużych firm. Dzięki temu towar pochodzi z legalnego źródła. To bardzo ważne, gdyż właśnie tym między innymi różnią się Smartofny Poleasingowe lub inaczej Telefony Poleasingowe względem sprzętu po prostu używanego. W przypadku tych drugich istnieje bowiem ryzyko pochodzenia sprzętu, w szczególność podczas zakupów od osób prywatnych na portalach aukcyjnych.

Dodatkowo dajemy na nasz sprzęt gwarancję 12, 24, 36 miesięczną w zależności od wybranej opcji. To kolejny dobry argument, aby jednak zakupić takowy sprzęt u nas. Zawsze bowiem otrzymuje się wsparcie na długi okres czasu, a w przypadku awarii profesjonalny serwis naprawi urządzenie. W przypadku zakupu od osoby prywatnej niestety takiej możliwości nie mamy.

Również baterie w naszych telefonach to oryginalne baterię. Oznacza to, że nikt nie włożył do środka jakiegoś słabego, małego zamiennika. W takich bowiem przypadkach telefon wyświetla faktycznie, że ma baterię 100% żywotności, ale okazuje się, że po kilku godzinach nie ma już ona energii. W naszym przypadku otrzymacie Państwo baterię oryginalną, faktycznie może mieć ona 90% pojemności, ale to nadal bardzo dobry stan baterii i przede wszystkim prawie cała pojemność oryginalnej deklarowanej i zrobionej na potrzeby sprzętu pojemności baterii.

Napisz komentarz

PRZEWIJAĆ W GÓRĘ